Testy CDV Ab

Testy na przeciwciała przeciwko wirusowi nosówki u psów

Test Tarinn CDV Ab to szybki test diagnostyczny, który może wykryć przeciwciała nosówki psów we krwi. Może dostarczyć wyniki w ciągu 10 minut i ma zalety wysokiej czułości, wysokiej swoistości i łatwej obsługi.

Testy CDV Ab
Benefits
  • Szybkie i dokładne wykrywanie przeciwciał przeciwko wirusowi nosówki psów (CDV) u psów.
  • Szybka diagnoza w celu skutecznego leczenia tej wysoce zaraźliwej infekcji.
  • Przyjazna dla użytkownika konstrukcja ułatwiająca użytkowanie w warunkach weterynaryjnych.
  • Niezawodne działanie zapewnia precyzyjną kontrolę choroby, przyczyniając się do ogólnego stanu zdrowia psów, szczególnie w środowiskach, w których wirus nosówki psów jest zagrożeniem.
Intent Use

Wirus nosówki u psów (CDV) to bardzo zakaźna choroba wpływająca na psy, przenoszona głównie przez kontakt z układem oddechowym, pokarmowym, skórą i błonami śluzowymi zainfekowanych zwierząt. Objawy CDV obejmują gorączkę, kaszel, wydzielanie z nosa, łzawienie, zwiększone wydzielanie z oczu i inne objawy infekcji układu oddechowego, utratę apetytu, wymioty, biegunkę, krwawe stolce i inne objawy infekcji układu pokarmowego, napady padaczkowe, omdlenia, porażenie nerwu twarzowego, niestabilność nastroju i inne objawy infekcji układu nerwowego, wysypki skórne, pogrubienie nosa i stóp, ropne zmiany skórne i inne objawy infekcji skórnej. Nie istnieje specyficzny lek na CDV, można go leczyć tylko objawowo i wspomagająco. Najskuteczniejszym środkiem zapobiegawczym jest szczepienie szczeniąt skutecznymi szczepionkami przeciwko CDV.